Sipariş ver
Kurumsal
Anasayfa |Kurumsal

Kurumsal

OPKOL firmasi, otomotiv, makine ve elektrik endüstrilerine yönelik yüksek kaliteli mamül ve yari mamül imalati yapmaktadir. OPKOL, Makine sektöründe önemli bir iletisim olan insan makine diyalogu alaninda operatör kol ve panolari uygulamalarinda uzmanlasmis, uluslararasi makine insan diyaloglari çalismalarini kapsayan bir üretici konumuna yükselmistir.

OPKOL, yillarin bilgi ve tecrübesini kol ve pano dizaynlarina tasiyip modüler yapiyi da kaybetmeden, estetik, dayaniklilik ve ilgili sektörlere özel ürünler imal ederek, tüm sektörlerin kol ve pano ihtiyaçlarini karsilamistir. OPKOL, Marka Tescil Belgesi, Faydali Model Belgesi, Tasarim Tescil Belgesi, CE ve kollarindaki özel farklarini ön plana çikararak aparatlarinin patentini almistir.

Makina, otomotiv ve elektrik endüstrilerine yönelik makina kolu, çanta imalatçilari için gerekli makineler ve makina pano imalat ve makina baglanti elemanlari satis firmasi. Makina baglanti modülü ve aparatlari. Farkli ihtiyaçlara güvenli çözümler ile yaklasan firmamiz, operatör kol ve pano piyasasindaki fiyat/kalite oraniyla da dikkat çekmektedir. Sifir hata üretim politikasi ile sektörde en iyi ve bilinen firma olan OPKOL, müsterilerine yüksek kalitede ürünler sunarak ticari iliskilerinin devamliligini saglamistir. Dünya standartlarinda bir firma olma vizyonuyla operatör kol ve pano sektöründe faaliyet gösteren firmamiz bir çok dünya ülkesine ürün ihracati yapmaktadir.

Ikitelli Org. San. Böl. Turgut Özal Cd. Pik Dökümcüler San. Sit. B1 Blok No:8 / 2 Basaksehir / Istanbul / TÜRKIYE